Singapur, The Fullerton - Ubytování.SOPKA.CZ - Hotely, ubytování


detail hotelu recenze (0) 

The Fullerton, Singapur
Ubytování >> Singapur >> The Fullerton

Název hotelu: The Fullerton
Země Singapur
Popis Poloha:
V centru obchodní čtvrti Waterfront při ústí Singapore River na spojnici Fullerton Road a Esplanade Drive, jen pár kroků od nábřeží Boat Quay s restauracemi, bary a obchody.

Spojení:
Nejbližší stanicí MRT (metro) jsou Raffles Place a City Hall. Cesta z letiště Changi cca 20min jízdy.

Hotel:
Jedna z nejkrásnějších historických budov Singapuru (bývalý hlavní poštovní úřad) byla citlivě přestavěna na vysoce komfortní hotel nabízející 3 restauranty (čínsko-asijská, evropská a mezinárodní kuchyně), lobby-lounge s populárním "Post barem", 24hodinový servis, směnárnu, úschovu zavazadel, obchůdky, business centrum, fitness, bazén a lázeňské služby.

Pokoje:
400 většinou v kategorii Courtyard o 40m2, s koupelnou +sprchou+WC, vysoušečem vlasů, telefonem, minibarem, SAT-TV, vybavením pro přípravu kávy a čaje, sejfem a pochopitelněklimatizací. Náročným kientům nebo obchodníkům lze vyžádat pokoje Quay Straits Clubu se vstupem do privátního klubu vybaveného čítárnou, permanentní nabídkou kávy a čaje a rovněž večerními coctaily.

Stravování:
Snídaně - velmi bohatý buffet.

Naše mínění:
Unikátní kombinace retrostylu s nejmodernějším vybavením na bázi vysokého standardu a to v samém srdci města. Ideální varianta i pro velmi náročné klienty, pro ty, co hledají netuctový a neanonymní styl. Parková úprava v okolí je vhodná i pro vycházky, můžeme doporučit i výlety lodí po Singapore River (zvlášť ve večerních hodinách!).
Typ ubytování hotel
Poloha Centrum města
Úroveň 5*
Vybavení úschovna zavazadel (lyží apod.), směnárna, restaurace, recepce, obchůdky, lázně, fitness, business centrum, bazén, bar, 24-hod.servis
Sport v místě fitness
Sport v okolí
Pokoje
  Informace o hotelu jsou autorizovány serverem Sopka.cz


fotografie hotelu

 žádost o cenovou kalkulaci k pobytu v hotelu

Ubytování od:
Ubytování do:
   
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
 
Mám zájem i o nabídku letenky
poznámka:

Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz