Brazílie, Hotel Oasis Praia das Fontes - Ubytování.SOPKA.CZ - Hotely, ubytování


detail hotelu recenze (0) 

Hotel Oasis Praia das Fontes, Brazílie
Ubytování >> Brazílie >> Hotel Oasis Praia das Fontes

Název hotelu: Hotel Oasis Praia das Fontes
Země Brazílie
Popis Největší stát jihoamerického kontinentu, lákající svou nevšední exotikou i koloritem tvořeným směsicí koloniální kultury a unikátní tropické přírody, byl donedávna obtížně přístupným cílem. Nyní se díky přímým letům z Prahy do rovníkové Fortalezy tento ráj pod jižním křížem stává dostupným i pro méně zkušené cestovatele a to za neobvykle výhodnou cenu. Kromě pobytů v rovníkové Brazílii najdete v letošní nabídce opětovně atraktivní pobytové kombinace v Rio de Janeiru a vyhlášeném přímořském letovisku Buzios. Rovníkové pobřežíJe omýváno vlnami Atlantického oceánu a lemováno nekonečnými písčitými plážemi. Na pobřežní pásmo dun navazuje zelené vnitrozemí s atraktivními horskými scenériemi nebo přímořské delty řek bohatých na vodu s unikátním ekosystémem života vodních rostlin a ptáků. Vynikající stálé slunečné klima s příjemnou teplotou vody a vzduchu po celý rok i nepřeberné možnosti sportovního vyžití a večerní zábavy předurčují toto pobřeží být jedním z tropických rájů, který zejména v posledních letech nachází své obdivovatele. Naše nabídka zahrnuje nelepší pláže rozsáhlého pobřeží o délce 600 km, kterému dominují kosmopolitní metropole Fortaleza s čilým velkoměstským ruchem, provinciální Natal s typickou koloniální atmosférou i menší klidná střediska s koloritem rybářských vesnic na panenských přírodních plážích. Pláže jsou oceánského typu, tj. široké a dlouhé pokryté jemným pískem s velmi mírnou svažitostí dna. Díky své rozloze nikdy netrpí přelidněností. Neustálý vánek vytváří živý příboj s vlnami vhodnými pro surfing i windsurfing.
Subtropické pobřeží (oblast Rio de Janeiro)
Pás zálivů a písčitých pláží se táhne podél pobřeží Atlantiku kolem obratníku Kozoroha v širším okolí velkoměsta Rio de Janeiro i ve městě samém. Vyznačuje se kvalitním koupáním v brazilském stylu a možnostmi kombinovat pobyt u moře s návštěvou nejdůležitějších brazilských pamětihodností a přírodních krás.
Výlety, sport a zábava
Vedle koupání mají svá specifika i další aktivity. Plážovým sportům dominují výlety v plážových „bugginách“ (džípech) nebo na koních. Oblíbené jsou rovněž jachting, surfing a windsurfing. Brazilský temperament a pohostinnost se projevují i na bohatém nočním životě, v nesčetných nočních klubech, diskotékách i barech.


„Pláž pramenů“, jak zní český překlad této lokality, je romantický plážový areál, typický svými temně červenými pobřežními útesy, z nichž vyvěrají nesčetné sladkovodní prameny. Místo leží asi 80 km jihovýchodně od Fortalezy. Je lemováno širokou pláží pokrytou jemným žlutým pískem s mírnou svažitostí do moře. Z oceánu vane nepřetržitě větřík, který vytváří vlny vhodné pro surfing a windsurfing. Na nejlepších místech pláže jsou situovány naše hotely, na něž navazuje malá rybářská vesnička Praia das Fontes. Nedaleko leží klidné městečko Beberibe s typickým místním koloritem.Transfer z letiště trvá asi 70 minut.


Středisko:
Prais das Fontes


Poloha:
Přízemní vily nebo jedno až dvouposchoďové cihlové pavilony rozmístěné na travnaté ploše u sladkovodního jezírka přímo na břehu moře. Spolu se sesterským hotelem Parque das Fontes tvoří ucelený hotelový areál v blízkosti městečka Beberibe asi 80 km od Fortalezy.


Pláž:
Čistá přírodní pláž s jemným pískem a mírnou svažitostí dna leží přímo před hotelem.


Stravování:
Plná penze.


Sport a zábava:
Vodní sporty na pláži, tenis, animační programy v hotelu.


Vybavení pokojů:
Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky vybudované v typickém brazilském stylu, tj. uvnitř pokojů je neomítnutá cihla a háky na zavěšení houpací sítě, která je součástí vybavení pokoje. Balkony, terasy nebo verandy jsou malé a bez výhledu na moře. Pokoje jsou stinné z důvodů ochrany před přílišným horkem. Klimatizace, TV. Minibar za příplatek. Na vyžádání lze zajistit i komfortnější apartmá s výhledem na moře i bez něho.


Tipy pro správnou volbu:
- jedna z nejkrásnějších pláží v oblasti
- klidné prostředí uprostřed tropické přírody
- klimatizované pokoje


Typ ubytování hotel
Úroveň 3* plus
Vybavení
Sport v místě
Sport v okolí
Pokoje


žádost o cenovou kalkulaci k pobytu v hotelu

Ubytování od:
Ubytování do:
   
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
 
Mám zájem i o nabídku letenky
poznámka:

Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz